Obsah fóra Sands of Time Sands of Time
forum guildy

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tutanchamon
Jdi na stránku 1, 2  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Sands of Time -> Adepti - nábor UZAVŘEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tutanchamon
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): So prosinec 06, 2008 20:08    Předmět: Tutanchamon Odpovědět s citátem

Zdar Time
Všechny bych rád pozdravil !
1. Jméno postavy je Tutanchamon
2. Čorka 20lvl ( 1,5k expu do dalšího lvl) rasa Half Elf
No za Tuta se věnuju aji skilům, které nejsou zase tak potřebné ale hodí se třeba poisoning,
Lock mám kolem 70%, a remove kolem 65%, a když někdo zlobí tak ho aji okradu:D 70%.U locku a removu není problém dotrénovat.

3. Mé další postavy jsou můj Priest Smokie 18lvl dělám dost inscripci, Firemága Mortyse 11lvl a ještě hraju na střídačku crafta Craflse s bráchou, který má lvl 20 nekoupená 25+ a jeho skilli jsou(100 mining,85 lumberjacking,62 tinkering,64 blacksmithy,65 engineering a 63 tailoring a nakonec 98 cooking).Jinak s itemama není problém udělat nějaký ten podpis.Rád vám udělám aji nějakou tu truhlu se zámkem od 33-101skilu není problém.

4. Na Endoře jsem jeden s té mladší generace hraji poměrně chvíli cca 8-9měsíců.K Uo mě přivedl starší brácha, kterému to ukázal jeho spolužák a váš kámoš Scisco.
Tak působil jsem zatím v guildách pro ty menší levely jako byli Hunters,Old(později se stala PK guildou),Forest(ten nově založený) byl sem věrný vždy až do rozpadu guildy.

5. Mé zkušenosti jak PvP tak PvM nejsou moc dobré.Prošel sem málo dungeonů, ale sólo mě jde a baví mě za čorku. Jinak PvP no po pravdě za Tuta bych asi chtěl skusit sílu Veteránu. No v tom to bych doufal a myslím si, že vy byste byli těmi pravými učiteli v mém vzdělávání v oboru PvP a PvM. Vím, že jste mistry ligařskými tak i v zabíjejí temných sil. S vámi bych se stal mocným zabijákem Very Happy.

6. Tak moje představa o působení v guildě by byla asi taková, že bych se snažil doplnit jak za čorku tak i za priesta chybějící místo v partě na dungeon. Snažil bych se pomáhat ostatním členům (ale asi spíše ze začátku oni mě) Jinak otvírat , odpasťovat pokládky, ídovat itemy,mazat na zbraně jedy, poisonovat šípy, a za priesta vás chránit.

7. Proč zrovna Time? No Time není jen guildou pro exp. Plnou banku,a dalších kravin, z vyprávění o vás si myslím,že jste něco jako rodina . Chtěl bych zažívat srandu, přátelství a pohodu.Expy jsou na druhém místě až. Nechcu a vím, že nejste guilda která se háda, snaží se dělat problémy ostatním. Hlavně chci poznat nové lidi a stát se jejich kamarád.Zní to trochu úchylně, ale není to úchylnéVery Happy .

8. No tak já s tím to bodem nemám žádný problém já ani gp skoro nepotřebuju. S craftem si to všechno zadara pro sebe vyrobím a když to nezvládnu poprosím zručnějšího crafta a ten to vyrobí z mého materiálu. Takže v bance se my neváli milióny, ale když gp potřebuju není problém zajít si do nějaký asasianský vesničky na gp. S mountama není taky problém.Výhoda toho, že brácha není na expení ale na skily takže my tamne aji koníčka.

9. Tak sem přikládám svůj Rp, který už je starý ale neměnný.
Píše se rok 1343 před.n.l . lodního deníku kapitána Helixe. Do přídí se opírá ukrutný vítr. Moje malá loď nabírá vodu. Je neovladatelná. Už dávno pří bouři sem přišel o vesla. Jsem ztracen. Z nenadání něco prasklo. Můj bože!! Prásk! Strachem sem vykřikl. Né, to nemůže být pravda můj hlavní stěžeň se řítil k zemi. Má loď se stala neovladatelnou. Začal jsem se modlit : Otče náš jen si na nebesích ,…Při představě na neovladatelnou loď a skoro se potápějící jsem se modlil ještě urputněji, nic jiného mě také nezbývalo jen doufat, že se dostanu na suchý břeh.Áááá, bože, narazil jsem na útesy. Kde, kde to jsem? Bože jsem živý! Probral jsem se někde na pláži jen s několika odřeninami a menšími ranami od ostrých kamenů. Jsem na živu, já žiji. Radostí jsem křičel. Jediné co mi zbylo z toho vraku mé lodi bylo pár soudků vody a vína. Moře mě nezavrhlo a vydalo mi jeho poklad mou stříbrnou díku. Pořádně sem se rozkoukával po pláži, kam jsem jen dohlédl jen a jen poušť. Musím najít nějakou civilizaci sem jěště moc mladý na to umřít. Po několika dnech strávených na poušti,zabíjením hadů a další pouštní havětě jsem narazil na něco úžasného,velkolepého,nic tak krásného jsem ještě neviděl.Předemnou se začalo objevovat obrovské město,mnoho domů,chrámů,palaců…Pomalu jsem se přibližoval k městu.Večer zaútočím.Našel jsem si nedaleko od městských bran místo s kama zaůtočím. Stal jsem se zabijákem útočícím ze stínů.Zabíjením jsem si obstaral šaty,změnil ůčes,stal se ze mne obyčejný občan toho velkého města.Lidi netušili,že bych mohl být vrahem těch nevidých lidí.V alquarine jsem žil mnoho let,zalíbilo se mi v něm.Stal se ze mě prodejce různých lektvarů(bomb,znehybňujících lektvarů…).Byl jsem mistr převleků a muž mnoha tváří.Po několika dnech…V roce 1339 př.n.l ,,Helixi,můj pán potřebuje vaši pomoc,jinak zemře“. ,,Sluho,kdo je tvůj pán“?,,Je to sám mocný Tutanchamon,vládce můj i tvůj“.,,Veď mne k němu“.Zastavil jsem se až u postele mocného panovníka.Byl celý bledý nemol se hýbat,ztěžka dýchal.,,Běžte všichni pryč,hned“!Vykřikl jsem.Umíral,nebylo mu pomoci.Náhle mě zajiskřilo v očích.Zabiji krále a převleču se za něj a jeho za mě.Ale jak?Za krále je to velmi jednoduché,ale krále za mě?Přivolal jsem sluhy.Všem jsem dal halucinogení lektvar.Byli omámeni.Zabil jsem krále a rozsekal jsem ho na malé kousíčky k nepoznání,sám jsem se za něj převlékl.Helix už není,ať žije Tutanchamon.Nechal jsem popravit všechny sluhy pravého krále,jen pro jistotu.Nikdo nikdy nic nepoznal a neodhalil mě.Stal jsem se mocným císařem Tutanchamonem. S obyčejného zložeje je teď panovník.Sláva Tutanchamonovi!Sláva mě!!!
10. Vt, Ts, UOAM,ICQ,I-EMAIL,QIP,… vše mám a s rozvahou používám

11. No tak Jmenuji se Daniel a je mi 14roků. Všichni mi říkají donák.Na svůj věk sem ale vyspělý Very Happy. Sem zdatný sportovec v lehké atletice i nějaký ten školní rekord tam bude Razz. No nechcu se chlubit, ale vyhrál sem i literární soutěž, dějepisnou, zeměpisnou a mnoho dalšího.Rád si zajdu na ryby. Taky jeden důležitý koníček a tím je UO, CS, a dost časté návštěvy v půjčovně Very Happy. Chodím na základní školu do 9.třídy a budu se hlásit na Střední školu průmyslovou ve Zlíně na obor stavebnictví nebo na Střední uměleckou školu v Uherském Hradišti.

12. Tak bydlím v Otrokovicích, asi všichni moc dobře znáte. No ale nebojte nejsem jeden s těch lidí co tu všichni známe. Začal sem hrát až skoro žádný z nich nehraje. Tak jestli je někdo s okolí tak ho rád poznám.

13. Za foto se omlouvám nějak není.

14. Vtip: Přišel Skot do nebe a přijal ho svatý Petr. "Jste výjimečná osobnost,"
řekl mu Petr, "takže vám dáme na vybranou. Zvolte si nebe, nebo peklo,
ale až se rozhodnete, nesmíte rozhodnutí změnit. "Skot se zeptal jestli
se může podívat na obě místa a Petr na to, že samozřejmě ano. Skot
navštívil nejprve peklo. Na dveřích bylo hned vedle kliky napsáno
WINDOWS 95. Vstoupil tam a bylo tam báječně. Vana s horkou vodou,
sprchy, muzika, krásné prostředí. " To není špatné," myslil si.
Nakoukl do vedlejších dveří, kde bylo napsáno NEBE a nebylo to tam
nic moc. Šel teda za Petrem a říká "Chci do pekla." Svatý Petr povídá:
" Ale pamatuj, že už si to nemůžeš rozmyslet." Na to Skot: "Ou kej,
v pořádku. Já to tak chci. Půjdu do pekla." Tak šel do pekla a tam
byly plameny a mezi nimi se svíjeli lidé. Běžel za Petrem a povídá:
" Heleďte, co to má být? Předtím tam byly vany a muzika!"
Na to odpoví Petr:" To byla demonstrační verze."

15. Čtu od Štorcha, Hrabala, Tolkiena, líbí se mi Cimrman jinak si rád přečtu nějaký komiks.

Chtěl bych se omluvit za nějaké chyby, každý není dokonalý. Smile
Kontakt na mě: Icq: 223-659-671
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Civic
Zkušený
Zkušený

PříspěvekZaslal(a): So prosinec 06, 2008 21:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase jednou neodbyta prihlaska.
Ate Ista [heretic 30+]
+ dalsi [30+] a [30-]
Bezbolestna
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): So prosinec 06, 2008 21:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Přihláška pěkná ale momentálně se moc modré postavy neexpí otázka jestli ti to dělá problém když budes zřejmě ještě hodně dlouho expit na solo popřípadě s pár lidma.
Tutanchamon
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): So prosinec 06, 2008 21:53    Předmět: Odpovědět s citátem

všiml sem si že běháte za Pk ale s tím to nemám problém.Když sem online tak poslední dobou hraji jen crafta s 70%.Takže si myslím že na to solo bych ješte chvíli vydržel.
Gotcha
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): So prosinec 06, 2008 22:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozeram, ze si si na prihlaske dal zalezat. Dokonca som nenasiel ani vela gramatickych chyb (co nieje typicke pre 14 rocneho Endorana).

Som ZA

Mozno sa to expenie modrackov rozhybe
Bezbolestna
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): So prosinec 06, 2008 22:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem Pro
Camatius
Master of the Past

PříspěvekZaslal(a): Ne prosinec 07, 2008 09:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Co sa to stalo? Po case jedna zo vzorovejsich prihlasok Smile
Pokial by som bol aktivnejsi a mohol by som do toho trochu viac kecat bol by som ZA.Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zag Zag
PvM Poradce
PvM Poradce

PříspěvekZaslal(a): Ne prosinec 07, 2008 12:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k veku je ta prihlaska dost pusobiva... btw zkus vystrachat nekde fotku, to prece nemuze byt problem..

jsem PRO

p.s: cekal jsem, ze te hnedka nejaka corka opravi - poisoning jako ne-zas-tak-potrebny skill? Shurikeny hazis snad stejne casto jako backstabujes.. a od poisoningu se odviji, jestli se dany efekt prilepi, nebo ne.. atd. atd. je to jeden z Ackovych skillu rogua.. Smile mno detail.
Nio
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): Ne prosinec 07, 2008 13:34    Předmět: ... Odpovědět s citátem

kvalitní přihláška jsem PRO
Berny
Zkušený
Zkušený

PříspěvekZaslal(a): Po prosinec 08, 2008 11:24    Předmět: Odpovědět s citátem

na svuj vek moc pekna prihlaska urcite sem pro

jen vazne nevim jestli zvladnes to ne moc expeni modrych momentalne
........................................
Tutanchamon
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Po prosinec 08, 2008 12:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na té fotce teďka pracuji.V nejbližší době sem hodím odkaz na mé libko.(právě vytvářím).
Pařan
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Po prosinec 08, 2008 21:13    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.Z důvěryhodných zdrojů jsem zaslechl že postava není tvoje a že jsi ji koupil za reál tak jak to je?
Tutanchamon
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Út prosinec 09, 2008 14:55    Předmět: Odpovědět s citátem

No tam to si asi špatně slyšel od tvého zdroje.Já mám všechny postavy svoje.Mám akorát přístup na jednu kupovanou postavu a to je paladin, který ale není můj nýbrž mého bráchy a ten byl koupený za reál.Takhle to je.
Pařan
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Út prosinec 09, 2008 16:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha sory to vůbec nejsi ty kterého jsem myslel.On se jmenuje jinak sorry moc snad jsem ti to tu neskazil Laughing.
Tutanchamon
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Ne prosinec 14, 2008 17:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci hoďte mi sem nějaký post sem docela nerózní,když se tu nic neděje Very Happy.Něco na uklidnění, snad ste na mě nezapomněli. Razz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Sands of Time -> Adepti - nábor UZAVŘEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: