Obsah fóra Sands of Time Sands of Time
forum guildy

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odpadlik

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Sands of Time -> Adepti - nábor UZAVŘEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Ne červenec 26, 2009 17:33    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

Zdravím guildu Time.

Takže s čim bych se k vám chtěl prihlasit, je to priest jmenem priesticek ale je este nezkušený 19 lvl. Tuhle tu postavu mám od 0 lvl. Priest me baví je za neho sranda. Strasne me baví když někoho mužu lečit.

Moje dalsí postavy : s nejvetsím lvlem mam rogueho Odpadlika 28, pak tu mam dalsího rogueho Alsemasera 21, necra Wyhulalko 16 a v poslední řadě heretika Shaolina 19 ale toho jsem dostal od kámoše na 17lvlu moc jsem ho nehrál.

Ultimu hraju asi 1 a půl roku. Pusobil jsem v hodně guildach a dozvěděl jsem se že jsem prej taková guildovní lehká žena že strídám guildy jak ponožky, ale bohužel mám proto důvod skoro ze všech guild jsem odešel kvuli neaktivitě lidí v guilde, jenom 2 z guildy GoE kvuli jedné osobě.Za 1. Fakt nechapu jak nekdo muze mit navrch na vyhozeni kvuli tomu ze nejde odpristit dung když stejně za priesta neloguje a nebavi ho ? Připada mi to nenormální Smile (Pripad Ransomeho). Za 2.Po 3 týdnech ani nerozhodli jetli mě berou nebo ne neaktivita prostě. Abych se dostal v kterých guildach jsem pusobil takže: Heroes - moje vlastní guilda kterou jsem založil s kamošem ale kamoš přestal hrat tak jsem odesel
pak eště Old

PvP - no moje pvp není nic moc někdy de někdy ne ale klidně bych pomohl za mástery nebo tak neni problém joinout.
PvM - tak to pvmko nevím ja jsem zatím nebyl víc než angel

Tak do vaší guildy jsem se prihlásil abych poznal nové lidi, dobrou partu s kterou se zasmeju, pokecám, zadunguju atd. Možná to vypadá že se k vam hlasím kvuli tomu že sem odešel z goe a potřebuju guildu ale neni to tak protože už dřiv jsem přemýšlel o tom dát si k vám přihlášku kámoši řikali ad to sem dám ale měl jsem strach že mi daj všichni hned po dnu proti ale tedka myslim že i kdyz by mi dali všichni proti aspon jsem to zkusil.

Uživim se sam i když někdy dam všechno do itemu a eqvipu ale v pohode to zvladam.

Pak tu máme Vt- mám, Uo mapu mám ale nevidím endorský svět Sad

Prominte že nedodam RP přiběh ale fakt bych ho nezvladl ja na takové věci jsem moc Orc Smile a bylo by to něco otřesného Smile

Tak aby jsme se dostali ke mě real takže menuju se Tomáš Turanec je mi 16 let,bydlím v Ostrave, moje koníčky jsou Volleyball, fotbalek s kamošema, pingpong, asi před 2-3 rokma jsme chodili s klukama v zime bobovat Very Happy a dělat ruzné blbosti strašně nás to bavilo nebo boření sněhulaků holkam Smile

Fotečku bochužel nemám udělám a dodám Smile

Vtipek s ponaučením :

Jede si takhle zajíc ve svým novým ferárku po lese a najednou s díry kolem které projizdí slysí volání o pomoc,zastaví a nakoukne do té díry a tam stojí ubrečenej vlk a povídá zajíčku prosimtě dostaň mě odsud a ja ti slíbím že ti nikdy neublížím ..zajíc teda vlkovi pustií lano a pomoci ferrari ho vyprostí..par dní na to si takhle beži vlk po lese a slyší z díry volaní o pomoc..nahlídne do díry a tam vidí zajíce jak se nemůže dostat ven..zajíc poprosí vlka jestli by mu z té díry nepomohl a vlk mu do díry zpustí ocas ať po něm vysplha.....

no a to ponaučení.. : Když máš pořádnej vocas nepotřebuješ ferrari

A moje přihláška je u konce doufám že se aspon někomu bude líbit Sad estě bych se chtěl omluvit za hrubky čeština otřesná Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hur
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Ne červenec 26, 2009 20:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, mam otázku...28 rogunu jsi expil jen v andělech ?
A jesi hledáš aktivitu, tak tady na dobrým místě zrovna nejsi.
Zatim silně proti
Destrem
PvP Poradce
PvP Poradce

PříspěvekZaslal(a): Ne červenec 26, 2009 20:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně solidní přihláška co za něco stojí. Těch gild si zase tolik neměl, čekal jsem že to je horší.. No jestli budeš přijatý, tak doufám, že aspoň vydržíš.

Když si z Ostravy chodíš na Baník?
Kde přesně bydlíš v Ostravě?

Fc Baník Ostrava best off
Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Po červenec 27, 2009 07:56    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

hele 28 corku jsem mel jako ze jsem ti myslel nejvetsi dung v andelech ze neznam dungy, jo na ten banik se nekdy kouknu v telce ale jik na zapasy nechodim a jsem z Dubiny
Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Po červenec 27, 2009 08:52    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

ne neexpil jsem jenom v andelech ale tim jsem myslel ze neznam zaden vetsi dungy max. andel jako vetsi dung jsem nebyl.
joey jordinson
Guild Master
Guild Master

PříspěvekZaslal(a): Út srpen 04, 2009 10:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je tvuj main od zacatku jen tvuj tak by to nemelo byt problem jen bych potreboval presne vysvetleni proc uz jsi byl v tak hodne guildach jinac nejak moc ze hry te neznam kdyz mi napises co a jak tak budu PRO btw jaky mas vztah k sierrakum

Joey ty si pi*a dávat icq od Denisy Oupisovi (c) Destrem
"Vládu nad světem má ten silnější"
Hur
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St srpen 05, 2009 11:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Vztah k Sierrákům má přeci vždycky každý dobrý
Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St srpen 05, 2009 18:24    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

hele tak prostě ja mám smůlu na guildy vždycky jak do nějaké du tak prostě tam se neexpí a to mě nebaví. a k sierakům ? hele dával jsem jednou duel se sierákem jsem si to domlouval pres kámoše a proste jak me zabil tak me vylutil komplet od te doby je nesnasim a nikdy jsem tam nechtel jít je to banda KO.O.U !!!
joey jordinson
Guild Master
Guild Master

PříspěvekZaslal(a): St srpen 05, 2009 20:12    Předmět: Re: Odpadlik Odpovědět s citátem

V Time uz bylo tolik obdobi ze se neexpilo a jsem tady uz 3 roky Razz

Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Čt srpen 06, 2009 07:59    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

Tak každého to nebáví stát v bance Smile ale prostě jsem tu skoro celej den a nemam co dělat Smile
joey jordinson
Guild Master
Guild Master

PříspěvekZaslal(a): Čt srpen 06, 2009 09:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdyt s corkou nemusis stat v bance muzes si pekne solovat

flp
Zkušený
Zkušený

PříspěvekZaslal(a): Čt srpen 06, 2009 14:07    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne nechapu proc bys musel stat v bance kdyz nemas co delat... To jako nedelas cele dny nic jineho krom toho ze mas loglou postavicku a civis?
Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Čt srpen 06, 2009 16:28    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

Prostě mě to na solo nebaví už jsem prosoloval skoro 23 lvlu s tou čorkou Smile
Odpadlik
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): So srpen 08, 2009 21:10    Předmět: Odpadlik Odpovědět s citátem

hele chtel bych jit do DARK AGE takze bych chtel aby jste mi to tady locky prosim Smile dik moc
Zag Zag
PvM Poradce
PvM Poradce

PříspěvekZaslal(a): So srpen 08, 2009 21:37    Předmět: Odpovědět s citátem

nemyslim si, ze by otevrena prihlaska tady vadila nekomu z DarkAge, ale tj fuk Wink

stejne mam takovej pocit, ze prozatim uzavreme celou sekci adeptu do guildy Sands of Time...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Sands of Time -> Adepti - nábor UZAVŘEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: