Obsah fóra Sands of Time Sands of Time
forum guildy

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Error prihláška
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Sands of Time -> Adepti - nábor UZAVŘEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Út červen 24, 2008 11:56    Předmět: Error prihláška Odpovědět s citátem

1. Ahoj, Meno mojej posatvy je Error.
2. Je to roug na 13lvlu rasy human... Hrám ho teraz 3 deň a mám zatial full skilly
3. Moje dalšie postavy sú hypnotic 22lvl druid human. Ďalšie moje postavy som mal roug 18lvl jedlee wonder rasy half elf a ranger Hraničiar
ale už ich nemám... Mal som veľa postáv ale keď som si dal pauzo tak som ich dal preč. Ďalej mam crafty Master Tailor a Griswolder večšina skillou
80+ a ostatné tak akorat ale skillujem ich
4. Moje skúsenosti su dosť veľké. Na Endore hrám cca 5+ rokov ale momentálne 2 roky už doma na kompe. Mno ako často hram? minimalne 6 hodin max celý deň.
Moje stare guildy: Bufu, ToS, CiH, Free, OMG, Element, Forest, Hell - ale len chvíku, nepatrím na ich kolaj Razz tesne pred rozpadom som vtupil
5. Moj vzťah k PvM je dobry, rád solujem a aj s partou rád beham. Nerad vystávam v banke proste niečo musím robiť. PvP docela ujde ale je ešte
čo zlepšovať... čorku som prvy krát hral asi pred par mesiacmi a poviem vám je to delo... spravil som 15lvl a hral som PvP prvý krat s s 22 lvlmy
a som sa divil že mam čorku tak v ruke Razz druida a heretika som zabil na 22 lvl s 15 lvl tak ma čorka dajako pozdvyhla Very Happy a teraz len tú hrám.V budúcnosti
plánujem nastúpiť do ligy
6. Moja predstava v pôsobení v tejto guilde je že spoznám nových ľudí s ktorímy si budem môcť zajsť dajaký ten dung. Hlavne mi ide o to aby som našiel v guilde
dobrých a férových ľudí ktorí nepodvádzajú a nekradnú.... chcem sa trocah zabaviť a zahrať si.... Rád pomôžem zo všetkým s čím bude treba a prispejem aj na
rozvoj guildy.
7. Pre Time som sa rozhol asi preto že ste v pohode parta ľudí, nie ako CoM - Co Okradnem Mám.. Ako vážený pan Tauros Edainy ktori mi ukradol veci
tak cca 500K+ alebo Hell
8. Mno schopný sa uživiť? mno tak to na 100% ano... mam pekný dom a Equpi zadarmo takže pohoda.... rad aj darujem ked niekto nieco potrebuje
9. RP mno moc to nemám rád, keď tak píšem pripadám si ako keby som bol nekde u smotánky ktorá rozpráva ako trpcha priteplený - podla mňa, nikoho nechem urážať
Je to len moj náazor na to a vyhýbam sa RP
10.UOAM/VT/TS/Skype - vsetko mám a ak nie zaobstarám
11.Volám sa Peter kočiský a je mi zataiľ 19 rokov.
12.Som so Senca je to kusok od Bratislavy
13.Odkaz na moju fotku.... fuuuu tak to bude ťažké Very Happy žiadny nemam max na www.4ever.sk Very Happy ale ináč nikde
14.budetam jedno neslušné slovo ale dáva tomu prave korenené.... mne sa pači nwm ako vám:
Za 7 horamy, 7 dolinamy, 7 moriamy, 7 mestamy a 7 dedinamy žije babka a hovorí si: ,,Kúúrva, prečo tak ďaleko bívam?
A ešte jeden:
Lev pán vśetkých zvierat si zvolá všetký zvieratá na poradu. Lev sa rozhodol ze posatvý zachod kde vsetci budú povinne chodiť na svoje potreby.
A tak vykopali jamu do ktorej každý povinne musel chodiť na WC. Jedného dňa Medveďa strhla hnačka a uteká na záchod, ale zrazu co sa nestane. Medvet to pustí robno na zem.
Zbadá leva a rukamy zakrije hovno. Lev priskočil k nemu hovorí: Medveď, čo skrývaš po tlapami?
Medveď na to: Nič
Lev: Tak preč nezdvihneš ruky?
Medveď: Nemôžem bo ma bolia
Lev: ja ti neverím, ukáz čo tam maš. Určite si nestihol...
Mecveď: Tak dobre ukážem čo tam mám.
Medveď rýchlo zodvihol ruky a kričí: Aha motýľ a kukni čo tu nechal.

mno žiadna sláva ale aspoň niečo, už je dávno tomu čo som vedel rozprávať vtipy Razz
15.Mno ja nečítam žiadnu. jediné ćo čítam je čo dávaju v telke a občas len game stare čo mam a nečo o počítačoch ale to uz málokedy

Tak dúfam že som vás nejako zaujal a budem rád ak ma zoberete medzi vás, ak máte nikto otázky tak rád na ne odpoviem. bud mi napiste sem na topic alebo na ICQ
318067065.... Ďakujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archie
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): Út červen 24, 2008 13:53    Předmět: Odpovědět s citátem

nemas nahodou jeste mercka Kahyho nebo tak neco? vim ze vy z Forrestu jste tam meli hodne koupenejch charu jako Kahy, Usirev, Hakeem .. dokonce mam pocit, ze u vaseho GH jakejsi Master Tailor (coz je podle vseho tvuj craft) na toho Kahyho relogoval..

a pak me nekdo z vas vyhrozoval ze me rozbije hlavu o topeni, ze si me najde v realu atd.. nebyl jsi to taky nahodou ty..

prosim o vysvetleni .. netvrdim ze jsi Kahy nebo ze jsi me vyhrozoval, ale pro jistotu

..::// Vyser se na to kurva ... zkuste to \\::..
error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Út červen 24, 2008 14:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Archie napsal(a):
nemas nahodou jeste mercka Kahyho nebo tak neco? vim ze vy z Forrestu jste tam meli hodne koupenejch charu jako Kahy, Usirev, Hakeem .. dokonce mam pocit, ze u vaseho GH jakejsi Master Tailor (coz je podle vseho tvuj craft) na toho Kahyho relogoval..

a pak me nekdo z vas vyhrozoval ze me rozbije hlavu o topeni, ze si me najde v realu atd.. nebyl jsi to taky nahodou ty..

prosim o vysvetleni .. netvrdim ze jsi Kahy nebo ze jsi me vyhrozoval, ale pro jistotu

Ahoj, mno Kahy je moja posatva ktoru som kupil ale nehram to..... som to podelal tym ze mna nebavia kupene postavy tak som to neuvadzal..... asi to deletnu a to vyhrazanie to si musel mat od nekoho ineho, ja som sa urcite nevyhrazal... nemal som sa komu
oupis
-- admin --
-- admin --

PříspěvekZaslal(a): Út červen 24, 2008 15:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Archie napsal(a):

zajimavy .. zatim overuju .. napisu pozdeji

http://time.netroof.eu/forum/viewtopic.php?t=1148

http://www.udablika.xf.cz/

Mis Safety - priest 40 lvl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
cambi
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): Út červen 24, 2008 21:19    Předmět: Sofija Odpovědět s citátem

Ahoj.Ikdyž je toto sekce pro vás,tak bych vám rád o něm něco řekl:je to super týpek a pomůže,kde může.A jestli jde s námi dung za čórku,nikdo nemá šanci,prostě úplný bůh Endoru Smile .Někdy když jsem byl v nouzi tak mi hodněkrát pomohl,fakt díky Warlo Smile .
Bodie
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 00:51    Předmět: Odpovědět s citátem

kua to je bossovej ten druhej vtip :oDDD já ho znám z dob, kdy jsem začínal za Bodieho, je to tak rok zpátky co jsem s nim chodil orčáky a když jsem chtěl jít expit, on byl první s kým jsem něco organizoval...na tom lvlu tenkrát ty orčáky a burnedy apod., tenkrát hrával snad bersu mám dojem a toho rangera Hraniciar, pak měl negra Nazghula si ještě pamatuju Very Happy já bych jako nebyl proti, určitě ne, myslim, že by asi nemusel bejt nějakej problém Razz a to že si někoho najde v realu, myslim že on to nemá zapotřebí říkat, z tý přihlášky na mě působí stejně jako před rokem...takovej pohodář a zároveň pomocník, co si hledí svýho...to je asi vše Very HappyPRO

..::// zamilovat se znamená přestat srovnávat .. zkuste to \\::..
Kdo jí tvaroh,vidí za roh <[O_o]>

"Jestli hraje Da Mika starej boba, tak toho bych se nebál"
"Za mága si vždycky beru bandy"
Laughing
error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 09:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Bodie, jasne ze som to ja Razz Hraniciar bol moj..... stale som taky, chladna hlava a idem stale v pred Razz diky ze si za Razz ten ork to hej Razz ja som tam vede bol stale kazdy den nonstop vtedy Very Happy
Archie
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:47    Předmět: Odpovědět s citátem

ty budeš takovej ten typ, co se rad vychvaluje vid Wink

"divil sem se jak sem měl čorku v ruce, daval som 22 levely"

pomatuju co jsi me rikal za toho Kahyho, kdyz sem te vyzval za rogua na duel - "nejdu corka me za to nestoji, corky davam na 3 rany, nabehli na me comacky PK a zbylo me tri ctvrte hp" ..

a tvrdil si, ze mas nejakyho drujda level 25 a ze ho jdes zcervenat, ptal ses jestli muzes behat s nama, tzn jakyho drujda 25? nejak se me nezdas

error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno nevychvalujem sa ako len proste ta corka ma dako dostala a ide o to ze niekedy mam potrebu neco napsat Very HappyVery Happy mno a druid je brachu ale ja som hral 5 rokov druida takze viem svoje..... mam Hypnotica, bracha delal od nuly na 16 a ja od 16 do 22 -23 lvl.....
Archie
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:53    Předmět: Odpovědět s citátem

no, nevim, jak te ta corka tak "dostala", ze ti prislo pod uroven vubec vybehnout z baracku Wink

vime jak to dopadlo, jak se menuje ten drujd bratra?
edit: a ktereho drujda si hral 5 roku

Naposledy upravil Archie dne St červen 25, 2008 11:55, celkově upraveno 1 krát.
error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:54    Předmět: Odpovědět s citátem

a ten 25lvl to bol zase moj druid Adariel...... a pak som mal este druida Kaplana tiez 20+ lvl druid.... ale druida Hypnotica idem scervenat ale az po doexpeni tak na 25+ lvl.... Adariel a Kaplana mne nekdo podelal na to sem zapomel
error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:55    Předmět: Odpovědět s citátem

a ten mercak ti poviem neni moj takze este muchy ma takze nehovorim ze zakazdym sundam corku Very Happy mno a drudi je Hypnotic
Archie
Zaškolený
Zaškolený

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:56    Předmět: Odpovědět s citátem

rikal si drujd 25 a ze nejakyho hrajes 5 roku, kteryho

a rikal jsi, ze corku mas na 3 rany, ze kvuli tomu ani nebudes vybihat z baracku.takze hovoris ze sundas kazdou corku :d

error
n00b
n00b

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 11:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno v druida hram 5 rokov ale ne jedneho mal som asi 5 druidov Razz svojich od 0lvl.... jenze vtedy sem nehral doma tak sem se na to vyprdnul.... Mno ale to bol mercek s cim davam ty corky ale aj tak mna to nebavy a este k tomu lagy docela tak PvP otras...... Mno a tedkom mam druida 23lvl nwm ako je teraz na tom bol chvilku hral kamos za nej.... mal by som ho lognut coskoro Very Happy na merca a ostane postavy som sa vyprdnul. tedkom sa snazim hrat corku a rozbehnu aj toho druida asi
oupis
-- admin --
-- admin --

PříspěvekZaslal(a): St červen 25, 2008 16:46    Předmět: Odpovědět s citátem

A neznas DeToSe?
Tez je ze Senca.

http://time.netroof.eu/forum/viewtopic.php?t=1148

http://www.udablika.xf.cz/

Mis Safety - priest 40 lvl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Sands of Time -> Adepti - nábor UZAVŘEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na: